Vloupe se v noci zloděj do domu, vleze do chodby a slyší varovný hlas:
"Ježíš tě vidí !"
Zloděj se rozhlídne, ale nikoho nevidí, tak se opatrně pohybuje dál. Dojde do kuchyně a tajemný hlas se znovu ozve:
"Ježíš tě vidí!"
Zloděj pořád nikoho nevidí, v baráku tma a krom toho hlasu úplné ticho, tak jde dál do obýváku a tam sedí na bidýlku papoušek. Zloděj se začne smát:
"Hehe, tak to je dobrý... to sem se teda vyděsil... ty a Ježíš... Kterej blbec tě pojmenoval Ježíš ?!?"
"Ale ne... mně pojmenoval Jidáš. Ježíš je ten pitbull za tebou."

XIV. ročník mezinárodního varhanního festivalu

09 - 29 Varhanní festivalSlavíme sto let republiky s varhanní hudbou (Česká Třebová, kostel sv. Jakuba Většího) Podrobnosti plakát - VIZ <ZDE>

Tak často slyšíme, jak lidé říkají: »Zlé časy, svízelná doba.« Žijme dobře, pak bude i naše doba dobrá. My jsme ta doba. Jací jsme my, taková je doba.
Sv. Augustin