Pouští jde poutník, když najednou zpozoruje, že jej pronásleduje lev. Začne utíkat, avšak lev je stále blíž. Když už je těsně u něho, padne na kolena a prosí Boha: "Pane, vnukni tomu lvovi, prosím, křesťanské smýšlení!" Lev okamžitě padne na kolena, sepne packy, vzhlédne k nebi a říká: " Pane, děkuji ti za tento pokrm, který mi tak milosrdně posíláš do cesty..."

I.Z.Dance Studio zahájilo kulturní léto

FZI105965v

Kulturní léto na farní zahradě 2015 - dvouměsíční seriál pátečních koncertů a vystoupení -  začalo v pátek 10. července.

Na úvod se představilo místní I.Z.Dance Studio Ivety Zahradníkové, ve kterém tančí děti už od tří let a horní věková hranice není omezena. A tak se na pódiu ve farní zahradě střídaly holčičky v mladším školním věku s dívkami a ženami  o něco i o trochu víc staršími.

tančila i Iveta Zahradníková

Moderátorem kulturního léta bude letos Filip Kráčmar, kterého publiku představil Zbigniew Czedlik.

Z.Czendlim a F. Kráčmar

Z. Czendlik a F. Kráčmar

Pavla Kráčmarová

Host I.Z.Dance Studia Veronika Faltusová

společný závěr

Květiny jako dík

V pátek 17. července vystoupí na farní zahradě místní uskupení Session Band (M. a J. Rollerovi, J.Pulkert, E.Dreslerová a P.Veselý).

Text a foto: LSi

Ateisté jsou jediní, kteří zůstávají věrni bohu, na nějž nevěří.
Gabriel Laub