Do betlémské jeskyně se vměstnali zástupci různých řádů. Benediktin pěl svaté rodině k chvále gregoriánský chorál. Dominikán pojednával o vznešeném smyslu vtělení. Františkán se vydal ven vyžebrat něco k jídlu. A jezuita jde k Marii a říká: "Vážená paní, přenechte nám to malé - však my už z něj něco uděláme!"

Na farní zahradě zahraje Session Band

Session band elektronická pozvánka

V pátek 17. července vystoupí v rámci kulturního léta na farní zahradě Session Band.

Jde o uskupení místních muzikantů, jehož výkony mohli diváci ocenit už  na zimním koncertu s názvem "Ve středu se nepeče, ve středu se hraje".

Session band elektronická pozvánka

Myslím si, že svět je dnes úplně převrácený a tolik utrpení je tu proto, že je tak velice málo lásky v domovech a v rodinném životě. Nemáme čas pro své děti, nemáme čas na sebe navzájem, není čas, abychom se těšili jeden z druhého.
Matka Tereza