Vloupe se v noci zloděj do domu, vleze do chodby a slyší varovný hlas:
"Ježíš tě vidí !"
Zloděj se rozhlídne, ale nikoho nevidí, tak se opatrně pohybuje dál. Dojde do kuchyně a tajemný hlas se znovu ozve:
"Ježíš tě vidí!"
Zloděj pořád nikoho nevidí, v baráku tma a krom toho hlasu úplné ticho, tak jde dál do obýváku a tam sedí na bidýlku papoušek. Zloděj se začne smát:
"Hehe, tak to je dobrý... to sem se teda vyděsil... ty a Ježíš... Kterej blbec tě pojmenoval Ježíš ?!?"
"Ale ne... mně pojmenoval Jidáš. Ježíš je ten pitbull za tebou."

Session Band zaplnil farní zahradu

Session Band

Kulturní léto na farní zahradě přivítalo ve druhém večeru, tedy v pátek 17. července, na svém pódiu partu místních muzikantů, kteří svému příležitostnému sdružení říkají Session Band. Hrají ve složení: Petr Veselý - mandolína, Tomáš Krejča - housle, Eliška Dreslerová - flétny, Milan Roller- zpěv, kytary, Honza Pulkert - baskytara, Honza Roller - bicí. Poprvé se představili na předvánočním koncertu na zámku a diváci si skladby v jejich provedení hned zamilovali. Tentokrát jim v příjemném letním podvečeru tleskala plná farní zahrada.

FZII7176179

diváci

diváci

Příští koncert na farní zahradě se koná 24. července a vystoupí na něm folková skupina Trdlo z Pardubic.

Text a foto: LSi

ؘekni někomu, že na nebi je 97 830 124 656 998 hvězd, a uvěří ti. Napiš ale "Pozor! Čerstvě natřeno!" - sáhne si.
Julian Tuwim