Výstava bude v muzeu i v kostele

pozvánka na výstavu

Římskokatolická farnost Lanškroun spolu s městským muzeem zvou všechny na výstavu obrazů a kreseb akademického malíře Pavla Šlegla, na jejíž přípravě spolupracují. Díla budou vystavena nejen v galerii muzea, ale i v prostorách kostela sv. Anny v Lanškrouně - tam budou k vidění velkoformátové kresby.

Vernisáž proběhne v sobotu 5. září od 15 hodin v galerii městského muzea, úvodní slovo pronese ředitel Galerie výtvarných umění v Mostě Petr Svoboda. Součástí vernisáže bude premiéra skladby Tomáše Krejči inspirované obrazy Pavla Šlegla.

V neděli 6. září se v kostele sv. Anny, kde bude vystavena druhá část děl Pavla Šlegla, od 15 hodin bude konat koncert studentů pražské a pardubické konzervatoře. obraz Pavla Šlegla

Výstava potrvá do 15. 11. 2015. Kostel sv. Anny  bude otevřen  od 5. září do 4. října., vždy v sobotu a neděli od 15 do 17 hodin.

Videopozvánku na výstavu připravil Lanškrounský infokanál: http://www.lainfokanal.cz/archiv/pozvanka-na-vystavu-obrazu-pavla-slegla/

Víra zahrnuje mnoho pravd, které si zdánlivě odporují… Víra ovšem říká něco, co neříkají smysly, netvrdí však opak toho, co ony vnímají; je nad nimi, ne proti nim.
Blaise Pascal