Misijní neděle 23. 10. 2022 – pozvánka

V neděli 23. 10. 2022 budeme slavit Misijní neděli.

Prosíme maminky a jejich děti, aby se přidaly k této oslavě a společně doma v sobotu upekly malý štrúdl nebo jinou buchtu, koláč atd. Výrobky doneste zabalené v sáčku do kostela a po mši sv. tyto vaše dobroty budeme prodávat. Takto vybrané koruny, spolu s nedělní sbírkou, zašleme na pomoc těm, kteří se nemají tak dobře jako my.

Předem vám děkují katecheté Gábi, Zdenka, Lída, Jana a Vojta

Přispět lze rovněž zakoupením tiskovin či výrobků (brožurky, knížky, kalendáře, růžence), které jsme obdrželi z kanceláře Papežského misijního díla v ČR a jsou umístěny na stolku v zadní části kostela.

Můžete také na misie a misionáře pamatovat modlitbou, např. novénou (najdete ji u ostatních misijních materiálů).

LŠ + HS