V neděli 17. 5. 2026 při mši svaté přistoupilo 6 dětí k prvnímu svatému přijímání. Připravila je paní katechetka Gabriela Ráceková, která se zároveň postarala o krásnou výzdobu kostela i celý průběh slavnosti. O hudbu se tradičně zasloužila naše schola a pan Jan Sisr. Přejeme všem dětem i rodičům, aby tento den byl pro ně nezapomenutelný a aby se jejich vztah k Pánu Ježíši v průběhu života stále prohluboval.